Наша команда

Про нас

 

Тайстра — строката сумка мандрівника, яка уособлює різноманіття світу та тих цінностей, які завжди з тобою.

Тому, ми зібрали компанію однодумців, які вдало майструють подорожі.  

 

Кожне місто у світі унікальне. Так само, як і ви — наші туристи. Тому, ми творимо, шукаємо, знаходимо місця, які стануть особливими саме для вас. 

У нашому каталозі — унікальні пропозиції, різноманітні маршрути, яскраві подорожі ручної роботи. Ми працюємо з великою увагою до деталей, відслідковуючи усе — від найвдалішого бронювання готелю (чи місця у літаку) до найцікавіших екскурсій у обраному вами місті.

Бажаєте полишити буденність та поринути у свободу Тайланду? Або ж поніжитися у розкошах турецьких готелів? Чи ваша мрія проїхатися з вітерцем звивистими шляхами Європи та побачити усі відомі місця на власні очі? Ми втілюємо у життя найшаленіші мрії!

З нами легко дізнатися, де найсмачніший ресторанчик з морепродуктами на острові Ко Чанг та найзапашніша кава у Відні, де краще взяти в оренду лижне спорядження у Андоррі чи як найшвидше потрапити у Лувр. 

З нами просто знаходити тури та індивідуальні мандрівки з тих, що дійсно припадають до душі.

«Тайстра» — це команда професійних мандрівників, які вирішили створити туристичну компанію нової епохи. Адже подорож у 21 сторіччі — це не просто бронювання готелю чи запис на екскурсію. Це враження та спогади, які залишають по собі яскравий слід та допомагають забути про буденність.

Ми вміємо приємно дивувати та знаємось на туристичній справі. Переконайтесь у цьому вже сьогодні, звернувшись до персонального тревел-консультанта «Тайстра».

Бо ж мандрівки — наша пристрасть та наш спосіб життя. Збирайте вашу власну Тайстру вражень та пригод разом з нами!

Наша команда

Подорожі — наша пристрасть, ми розділимо її з вами!

Залишились питання? Ми перетелефонуємо!