Що робити, якщо втрачено багаж в аеропорту

Ви прилетіли, а багажу немає? Куди бігти і що робити?

Видихаємо і шукаємо цей пост в своїх збережених нотатках, та все робимо за планом. ☝️А план починається з того, що перед тим, як здавати багаж ми робимо його фото

⚜️1: шукайте напис - Lost & Found. Знайшли - передаємо менеджеру свій паспорт, посадковий і показуємо фото багажу. Заповнюємо документ - Property Irregularity Report. Там все просто - ім'я, прізвище, контакти, номер рейсів, і ще адресу готелю, куди доставити багаж.
А також вказуємо вагу багажу, розміри, особливі прикмети. Слідом заповнюємо митну декларацію (вказуємо, що знаходилося в багажі, і вказуємо його цінність). Після заповнення вам видадуть копію акта, декларації та лист з інформацією про те, як довго будуть шукати ваш багаж, на яких умовах, також буде вказана 10-значний код, який використовується для перевірки стану розшуку багажу.

⚜️2: в аеропорті зверніться в офіс авіакомпанії, яка виконувала рейс. Вам запропонують компенсацію за затримку багажу або видадуть предмети першої необхідності.

Згідно з правилами, Вам відразу повинні повідомити про те, що багаж знайшли. Але найкраще особисто відстежувати пошуки загубленого багажу в міжнародній системі World Tracer. Також можна зателефонувати в службу пошуку, телефон якої буде в інформаційному листі.

⚜️Багаж не вдалося знайти
Якщо багаж не знайшовся протягом 5 днів, що буває вкрай рідко, то розшуком займається авіакомпанія-перевізник ще 21 день. Після трьох тижнів безрезультатного розшуку, ви можете розраховувати на компенсацію від авіакомпанії.

Ми бажаємо Вам, Шукачі Пригод, завжди знаходити свої валізи на багажній стрічці! І нехай страховка і ця інформація вам не знадобиться


Не знайшли ідеальну мандрівку?

Наші тревел-експерти допоможуть!