Де поїсти у Будапешті. For Sale Pub

❤️For Sale Pub - вже легендарний заклад серед туристів, у Будапешті. Ідеальне місце, щоб смачно поїсти, адже, паб відомий своїми величенькими, навіть, я б сказала, величезними порціями. 
У For Sale Pub дуже душевна атмосфера і незвичний інтер‘єр. Всі стіни і стеля у записках відвідувачів. На кожному столику тарілка арахісу, а шкарлупки можна кидати просто на підлогу, яка вистелена сіном. Ціни дуже демократичні, наприклад, порція гуляшу обійшлася нам приблизно у 190 грн але з‘їсти її вдвох було нереально, тому, сміливо можна брати цей угорський супчик на трьох зголоднілих туристів. 
Також, вам обов‘язково подадуть набір з паприкою у декількох варіаціях: приправу, просто перчинки та такий собі джем з паприки
Зазвичай, у паб треба відстояти чергу, щоб зайняти столик або забронювати його попередньо. Нам пощастило сісти майже одразу, перекинувшись парою слів з дівчиною за баром та іноземцями, що також очікували на столик за келихом пива. Паб знаходиться одразу навпроти центрального ринку. Про цю локацію розповім окремо, це дуже цікаве колоритне місце.


Не знайшли ідеальну мандрівку?

Наші тревел-експерти допоможуть!