Цікаві факти про Грецію

Греція є країною дуже цікавою, мальовничою, з великою історією. Розглянемо деякі цікаві факти про Грецію, які певною мірою дивують:

Про рожевий пляж
Морські молюски Acanthocardia tuberculata водяться в виключно чистій воді. Саме їх перемелені раковини надають рожевий колір піску на знаменитому пляжі Елафонісі. Відпочиваючи на Криті, обов'язково вирушайте туди скупатися. Це райська насолода

про 89-69-93
Це пропорції Венери Мілоської в розрахунку на зростання 1 метр 64 сантиметри. Знаменита статуя була створена Праксителем в 130-100 роках до нашої ери, а потім знайдена в 1820 році на острові Мілос при розкопках руїн античного амфітеатру.

Про Санторіні
Всі знають, що Санторіні - це острів-вулкан. Але мало хто знає, що давньогрецький мудрець Платон, сучасний археолог Спиридон Марінатос, французький вчений Жак-Ів Кусто і редакція історичного каналу BBC впевнені, що частина затонулого острова Санторіні - це прообраз легендарної Атлантиди.

Про християнський подвиг
Один з найбільш вражаючих чернечих подвигів Святого Афона - це послух святого Афанасія Афонського. Протягом усього життя він носив на шиї залізний хрест вагою 3 кг, як символ гріхів людських, які відмолювати монахи Афона. Хрест зберігається у скарбниці монастиря Велика Лавра.

Про місто замків
Керкіра - столиця острова Корфу, була офіційно оголошена грецьким урядом «кастрополісом», або містом замків. У 2007 році старе місто Керкири був включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.ї

про Парфенон
16 років років знадобилося на будівництво і обробку Афінського Парфенона - самого знаменитого античного храму Греції, об'єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, який вінчає знаменитий пагорб Акрополь

Про Canal D’Amour
На острове Корфу, недалеко от маленького пляжа в Сидари есть узенький «канал любви», или Canal D’Amour. Корфийская легенда гласит, что когда-то две скалы, которые сегодня служат берегами канала, были влюблены друг в друга, но олимпийские боги позавидовали им и разъединили каменные глыбы. Однако канал хранит в себе память о вечной любви, которую щедро дарит всем, кто пересечет его.

Про Париж в Греции
Знаменитая центральная площадь города Керкира — это копия французской улицы Риволи в Париже. Построили улицу Листон колонизаторы из Франции, а также красивейший квартал вокруг нее. Сейчас аристократическая красота Листона радует жителей и гостей острова Корфу.

про Салоніки
Салоникский метрополітен - світовий рекордсмен за кількістю археологічних знахідок під час будівництва метро. Чи жарт, за 12 років розкопок під Салоніком виявлено 36 тисяч стародавніх артефактів!

Якщо вас зацікавила дана країна звертайтеся ми підскажемо та допоможемо правильно організувати тур до цієї країни.
Також для туристів які бояться літати, є автобусні тури до Греції.


Не знайшли ідеальну мандрівку?

Наші тревел-експерти допоможуть!