Бронюй онлайн. Прямі ціни операторів


Не знайшли те, що Вам підходить ?

Підібрати ідеальний тур

Гарячі тури до Єгипту


Єгипет

Основна інформація про відпочинок у Єгипті

Інфо

Що подивитися:

Що спробувати:

Шопінг:

Готелі:

Ціни:


Шукаєш гарячий тур до Туреччини?

Змайструємо подорож саме для Тебе!

Наше відчуття Єгипту

Знайти свої піраміди, означає віднайти свій скарб у колисці цивілізацій.

На вершині гори Мойсея, пильно вдивляючись у зоряне небо, на кораблі, що пливе водами Нілу, у Місті Живих та у Місті Мертвих, серед червоної землі, ім’я якій пустеля біля сьомого дива світу - Піраміди Хеопса, осягаєш природу і глибину часу, мудрість простоти і те, що написане рукою неба стає плоттю і каменем.

Щороку води Нілу збирають у глеки, аби від Луксора до Асуана плинули вітрила мандрівців на чолі із Сонячним човном Ра.

Жуки-скарабеї оселяються на вдачу у  кишенях дайверів із Шарм-ель-Шейху.

На Дахабі серфери серед диму кальянів милуються  сувенірними папірусами.  

А десь у серці Рас-Мохаммеда цілющі магічні води оновлюють оази родин і вони взявшись за руки милуються лисами і газелями, а також дивовижними рибами у коралових рифах.

І понад Морським музеєм Александрії летить степовий орел, що береже тепле Червоне море, білий гарячий пісок, оазиси і піраміди, барвисті базари і гарячі наїдки для кожного, хто шукає у новому горизонті заповітні піраміди і відповіді на загадки Сфінкса своєї долі...

Вісім причин обрати саме нас

Цілодобова підтримка

Замовляючи подорож у нас, отримуєте підтримку у будь-яких випадках, ми на зв’язку 24 години на добу. Кожен клієнт отримує контакти персонального менеджера, який супроводжує вас від вибору напрямку, готелю, курорту до вашого повернення з мандрівки.

Досвід роботи — понад 10 років

Ми контактуємо напряму з усіма провідними туроператорами, авіакомпаніями, страховими компаніями, гідами, готельєрами та приймаючими сторонами різних країн, щоб забезпечити максимально комфортний та безпечний відпочинок для кожного туриста і допомогти якнайшвидше вирішити непередбачувані ситуації.

Працюємо офіційно

Ми працюємо лише офіційно, з кожним туристом заключаємо договір, видаємо усі супровідні документи та сплачуємо податки! Рахунки туроператорів оплачуємо від свого імені, а не від імені туриста, як робить більшість пересічних турагенцій, щоб не сплачувати податків. Отож турагенція несе відповідальність за надані послуги і турбується про якість відпочинку кожного клієнта. Ми за чемний професіоналізм!

Вигідні ціни, оптимальні маршрути

Ми знаходимо пропозиції за вигіднішими цінами для наших туристів. Отримуємо найліпші умови бронювання. Пропонуємо лише прямі ціни від перевірених операторів на пакетні тури. Це втілення великого досвіду роботи вам обов’язково сподобається!

Сучасні технології

Користуємося найсучаснішими високими технологіями туризму. Ми використовуємо систему, яка дає нам можливість відслідковувати найнижчі ціни на подорожі для наших туристів.

Економимо ваш час

Подорожі – це наша пристрасть, наше життя. Ми знаємо усі нові трендові напрямки, зміни у світі, погодні умови, еко-курорти, шалені тусовки, найкращі аквапарки, найромантичніші вулички європейських міст, місця з найкращими краєвидами… Тож, ми зекономимо ваш час у пошуках ідеального варіанту вашого відпочинку серед шаленої кількості інформації та безлічі пропозицій.

Постійно у тренді

Наша команда постійно навчається, щоб майструвати найліпші подорожі ручної роботи. Професійні тренінги, семінари, воркшопи та рекламні тури – це лише маленька частинка того, що супроводжує нас у роботі.

Прямі ціни без посередників

Ми завжди пропонуємо чесну – найменшу пряму ціну від операторів, яка є на ринку. А також пояснюємо усі нюанси бронювань кожного постачальника туристичних послуг та слідкуємо за якістю їх надання.

Не знайшли ідеальну мандрівку?

Наші тревел-експерти допоможуть!