Бронюй онлайн. Прямі ціни операторів


Не знайшли те, що Вам підходить ?

Підібрати ідеальний тур

Іспанія

Основна інформація про відпочинок в Іспанії

Інфо

Що подивитися:

Що спробувати:

Шопінг:

Готелі:

Ціни:


Шукаєш гарячий тур до Туреччини?

Змайструємо подорож саме для Тебе!

Наше відчуття Іспанії

Країна птахів і ранкових сніданків з свіжою пресою у кафе. Кожен рік іспанці починають з 12 щасливих виноградин, аби на «землі кроликів» 280 сонячних днів незмінно сяяли, а танці о 12 ночі на Ібіці тільки починалися під Tiesto, Swedish House Mafia, David Guetta; Барселона чарувала будівлями Антоніо Гауді і картинами Пікассо, а Кабо-де-Гата - фламінго і агатами. У Тенеріфе  серферам скорялись вітри, а у Альгамбрі дзвони доносили клятви любові.. Кредо іспанців: Otium cum dignitaten -  святе неробство усе ж є колискою див: Криптанських вітряків, воскових рук і ніг Севільї, Мадридських Воріт Сонця і ресторану el Diablo на канарських островах.

Коркові дуби на Алькорконі і вина на Торроксі, «морські бики» Денії і наскельні малюнки Альтаміри - це Іспанія, країна у якій починаєш без зайвих питань насолоджуватись своїм Тепер.

Вісім причин обрати саме нас

Цілодобова підтримка

Замовляючи подорож у нас, отримуєте підтримку у будь-яких випадках, ми на зв’язку 24 години на добу. Кожен клієнт отримує контакти персонального менеджера, який супроводжує вас від вибору напрямку, готелю, курорту до вашого повернення з мандрівки.

Досвід роботи — понад 10 років

Ми контактуємо напряму з усіма провідними туроператорами, авіакомпаніями, страховими компаніями, гідами, готельєрами та приймаючими сторонами різних країн, щоб забезпечити максимально комфортний та безпечний відпочинок для кожного туриста і допомогти якнайшвидше вирішити непередбачувані ситуації.

Працюємо офіційно

Ми працюємо лише офіційно, з кожним туристом заключаємо договір, видаємо усі супровідні документи та сплачуємо податки! Рахунки туроператорів оплачуємо від свого імені, а не від імені туриста, як робить більшість пересічних турагенцій, щоб не сплачувати податків. Отож турагенція несе відповідальність за надані послуги і турбується про якість відпочинку кожного клієнта. Ми за чемний професіоналізм!

Вигідні ціни, оптимальні маршрути

Ми знаходимо пропозиції за вигіднішими цінами для наших туристів. Отримуємо найліпші умови бронювання. Пропонуємо лише прямі ціни від перевірених операторів на пакетні тури. Це втілення великого досвіду роботи вам обов’язково сподобається!

Сучасні технології

Користуємося найсучаснішими високими технологіями туризму. Ми використовуємо систему, яка дає нам можливість відслідковувати найнижчі ціни на подорожі для наших туристів.

Економимо ваш час

Подорожі – це наша пристрасть, наше життя. Ми знаємо усі нові трендові напрямки, зміни у світі, погодні умови, еко-курорти, шалені тусовки, найкращі аквапарки, найромантичніші вулички європейських міст, місця з найкращими краєвидами… Тож, ми зекономимо ваш час у пошуках ідеального варіанту вашого відпочинку серед шаленої кількості інформації та безлічі пропозицій.

Постійно у тренді

Наша команда постійно навчається, щоб майструвати найліпші подорожі ручної роботи. Професійні тренінги, семінари, воркшопи та рекламні тури – це лише маленька частинка того, що супроводжує нас у роботі.

Прямі ціни без посередників

Ми завжди пропонуємо чесну – найменшу пряму ціну від операторів, яка є на ринку. А також пояснюємо усі нюанси бронювань кожного постачальника туристичних послуг та слідкуємо за якістю їх надання.

Не знайшли ідеальну мандрівку?

Наші тревел-експерти допоможуть!