Бронюй онлайн. Прямі ціни операторів


Не знайшли те, що Вам підходить ?

Підібрати ідеальний тур

Швеція

Основна інформація про відпочинок в Швеції

Інфо

Що подивитися:

Що спробувати:

Шопінг:

Готелі:

Ціни:


Шукаєш гарячий тур до Туреччини?

Змайструємо подорож саме для Тебе!

Цікаві факти про Туреччину

Кішки, що живуть по берегах озера Ван у Туреччині, адаптовані до води. Вони можуть перебувати в ній дуже довго, виловлюючи дрібних риб і молюсків. Ванські кішки навіть сплять в озері, зручно влаштувавшись на неглибоких місцях.

Роман «Вбивство у Східному експресі» був написаний в готелі Пера Палас в Стамбулі в 1934-му році. В номері 411 готелю, де проживала Агата Крісті, тепер її меморіальний музей

Тюльпан родом не з Голландії, а з Туреччини. У Голландію цибулини тюльпанів були завезені турками тільки в XVI столітті.

Підроблення будь-яких промислових товарів в Туреччині - аж ніяк не карається, в разі якщо підробка має мінімум 4 відмінності від оригіналу.

На узбережжі Середземного моря більшість відпочиваючих – росіяни. А ось на Егейське узбережжя обирають для відпочинку європейці. Клімат тут більш сухий, тому й спека переноситься легше.

Вісім причин обрати саме нас

Цілодобова підтримка

Замовляючи подорож у нас, отримуєте підтримку у будь-яких випадках, ми на зв’язку 24 години на добу. Кожен клієнт отримує контакти персонального менеджера, який супроводжує вас від вибору напрямку, готелю, курорту до вашого повернення з мандрівки.

Досвід роботи — понад 10 років

Ми контактуємо напряму з усіма провідними туроператорами, авіакомпаніями, страховими компаніями, гідами, готельєрами та приймаючими сторонами різних країн, щоб забезпечити максимально комфортний та безпечний відпочинок для кожного туриста і допомогти якнайшвидше вирішити непередбачувані ситуації.

Працюємо офіційно

Ми працюємо лише офіційно, з кожним туристом заключаємо договір, видаємо усі супровідні документи та сплачуємо податки! Рахунки туроператорів оплачуємо від свого імені, а не від імені туриста, як робить більшість пересічних турагенцій, щоб не сплачувати податків. Отож турагенція несе відповідальність за надані послуги і турбується про якість відпочинку кожного клієнта. Ми за чемний професіоналізм!

Вигідні ціни, оптимальні маршрути

Ми знаходимо пропозиції за вигіднішими цінами для наших туристів. Отримуємо найліпші умови бронювання. Пропонуємо лише прямі ціни від перевірених операторів на пакетні тури. Це втілення великого досвіду роботи вам обов’язково сподобається!

Сучасні технології

Користуємося найсучаснішими високими технологіями туризму. Ми використовуємо систему, яка дає нам можливість відслідковувати найнижчі ціни на подорожі для наших туристів.

Економимо ваш час

Подорожі – це наша пристрасть, наше життя. Ми знаємо усі нові трендові напрямки, зміни у світі, погодні умови, еко-курорти, шалені тусовки, найкращі аквапарки, найромантичніші вулички європейських міст, місця з найкращими краєвидами… Тож, ми зекономимо ваш час у пошуках ідеального варіанту вашого відпочинку серед шаленої кількості інформації та безлічі пропозицій.

Постійно у тренді

Наша команда постійно навчається, щоб майструвати найліпші подорожі ручної роботи. Професійні тренінги, семінари, воркшопи та рекламні тури – це лише маленька частинка того, що супроводжує нас у роботі.

Прямі ціни без посередників

Ми завжди пропонуємо чесну – найменшу пряму ціну від операторів, яка є на ринку. А також пояснюємо усі нюанси бронювань кожного постачальника туристичних послуг та слідкуємо за якістю їх надання.

Не знайшли ідеальну мандрівку?

Наші тревел-експерти допоможуть!